Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

Junior IMS Core Network Engineer

pozícióba

FELADATOK

  • Mobil és vezetékes telefonhálózat fejlesztése, és üzemeltetése
  • IMS és SoftSwitch alapú hálózat üzemeltetése, fejlesztése
  • Hálózati elemek integrálása, software frissítése
  • Új funkciók bevezetése, integrálása, és tesztelése
  • Együttműködés a beszállítókkal
  • Előfizetői problémák, ticketek kezelése. Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolódó hálózati fejlesztések támogatása.

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség.
  • Folyékony szakmai angol, írásban, és szóban
  • Magas szintű számítógépes ismeretek.
  • Alap szintű Linux/Unix, illetve Cloud computing ismeret.

ELŐNY

  • Távközlési ismeret

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

A fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.