Junior HR Generalista

Az OTP Bank központi HR csapatába keresünk junior HR generalista munkatársat. Az új munkatárs a HR Business Partnerekkel együttműködve felel a terület HR folyamatainak ellátásáért.

Mi lenne a Te feladatod?

  • Aktív kapcsolattartás a pályázókkal és a munkavállalókkal,
  • Onboarding folyamat végig kísérése,
  • Állásbörzéken, szakmai rendezvényeken való részvétel,
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása,
  • A HR Business Partnerek támogatása a HR folyamatokban,
  • Részvétel HR projektekben.

Mit várunk Tőled?

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy HR végzettség,
  • Aktív társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Munkádat pontosság és precizitás jellemezze,
  • Tudd mit jelent HR szolgáltatást nyújtani,
  • Proaktívan és kreatívan állj hozzá a feladatokhoz és a kihívásokhoz.

Amit előnynek tartunk:

  • Tapasztalat toborzás-kiválasztás területén,
  • SAP, SuccessFactors rendszerismeret,
  • Bérszámfejtési ismeret.

Ezeket adjuk cserébe:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek,
  • mentor biztosítása mellett történő betanítás, munkavégzés,
  • Lehetőség a HR folyamatok fejlesztésében, jobbításában való közreműködésre,
  • Átlag heti 1 nap home office,
  • Széleskörű juttatási csomag,
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, vidám csapat.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest IX. és XIII. kerülete

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.