A világ legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító francia Lactalis Groupe több, mint 10 éve van jelen a magyar piacon többek között olyan márkákkal, mint a Parmalat, Président vagy Galbani termékek széles palettája. A cégcsoport magyarországi leányvállalatainál, a Budapesten található központban és a Tiszafüreden lévő gyárban 200 fő dolgozik azon, hogy a termékek kifogástalan minőségben kerüljenek a vásárlók asztalára nap, mint nap.

Ha jelenleg a recruitment területén dolgozik, de hosszú távon szeretne szélesebb körű HR feladatokba is beletanulni gyártói környezetben, akkor ne habozzon és jelentkezzen, ugyanis
a tiszafüredi gyárunk csapatába keresünk

Junior HR generalista

munkatársat

Feladatok:

  • Employer Branding: EB akciótervek kidolgozása, végrehajtása; munkáltatói online jelenlét kidolgozása és végrehajtása; riportok készítése
  • fizikai dolgozók kiválasztása: keresési módok és csatornák tervezése, keresése, szervezése és kontrollja; kiválasztási folyamat irányítása, felelősség a pozitív „jelöltélmény”biztosításáért; riportok készítése
  • beillesztés: beillesztő program fejlesztésére javaslattétel; beillesztő program szervezése, lebonyolítása; riportok készítése
  • belső kommunikáció: belső kommunikációs csatornák fejlesztése; információgyűjtés és kommunikációs anyagok elkészítése, kommunikáció lebonyolítása; riportok készítése
  • HR üzleti partner feladatok: középvezetői szintig HR üzleti partneri együttműködés kialakítása, fejlesztése, a felmerülő üzleti vagy szervezeti problémákra a megfelelő megoldások kialakítása, elfogadtatása és végrehajtatása
  • képzés és fejlesztés: a középvezetői szint támogatása fejlesztési és tréning tervek kialakításában, végrehajtásában és utánkövetésében; a HR által felügyelt üzleti folyamatok oktatása a szervezeten belül; riportok készítése
  • HR kontrolling: heti/havi munkaerő felhasználás, költség elemzések és előrejelzések készítése; egyéb munkaerővel kapcsolatos riportok készítése
  • munkaügyi adminisztráció: kulcs felhasználó a SAP HR modulban; munkaügyi adatok pontosságának biztosítása; munkaügyi dokumentumok készítése, kezelése; riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdász, pszichológus, humán erőforrás végzettség előny)
  • minimum 2 éves, recruiter munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
  • megoldás fókuszú, folyamatorientált gondolkodás
  • önállóság, határozottság, jó kommunikációs készség
  • SAP rendszer ismerete előny

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Tiszafüred

Szakmai önéletrajzát a 'Jelentkezem' gombra kattintva küldheti el.