Minden energiára szükségünk van a folyamatos fejlődéshez. Téged is várunk csapatunkba, hogy mindig új utakon járjunk és ügyfeleinknek a legkorszerűbb szolgáltatásokat biztosítsuk. Együtt több leszünk mint energia.

Csatlakozz hozzánk!

Az ÉMÁSZ Hálózati Kft. Hálózatirányítás osztálya munkatársat keres

Junior hálózatirányítási munkatárs

munkakörbe.

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Nagy- és középfeszültségű hálózatok üzem-előkészítése, üzem-értékelése
  • A szükséges feszültség-mentesítési feladatok egyeztetése, a szükséges hálózatváltozások előkészítése, a megbeszélések lebonyolítása
  • A feszültség-mentesítések koordinációja
  • A kapcsolási és feszültség-mentesítési igények elbírálása
  • A hálózati beavatkozások ütemezése
  • Kapcsolattartás a hálózati berendezések üzemeltetőivel, a Régiókkal, a Rendszerirányítóval és a külső partnerekkel
  • Az üzem-előkészítés során használt számítógépes rendszerek felhasználói szintű kezelése, hálózati adatok aktualizálása
  • A hálózati üzemállapotok számítógépes modellezése, szimulálása
  • A hálózat alap-üzemállapotának meghatározása, felülvizsgálata
  • Az erősáramú hálózaton végzett munkák figyelemmel kísérése, ellenőrzése

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Erősáramú villamosmérnöki (üzemmérnöki) végzettség és 0-2 éves szakmai tapasztalat VAGY
  • Erősáramú technikusi végzettség és leaglább 10 év üzemeltetési gyakorlat
  • Komplex összefüggések felismerésének, elemzésének és rendszerezésének készsége
  • Önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán-egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Hol fogsz dolgozni?

Miskolc

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hivatkozási szám: 146106