A KITE Zrt. – Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége – pályázatot hirdet

Junior gazdálkodási menedzser

    munkakör betöltésére

    a Közép-magyarországi Régiója területére

    Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladata:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • a cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel,
  • szakmai tudás fokozatos elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • agrárpiaci ismeretek elsajátítása,
  • képzési terv alapján cégünk kockázatkezelési folyamatának megismerése; üzemeltetéshez, kereskedelemhez kapcsolódó feladatok ellátása.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú gazdasági végzettség,
  • felhasználó szintű PC ismeret (Word, Excel),
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • terhelhetőség, jó együttműködési képesség,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • mobilitás.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • gazdálkodási területen szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági ismeretek,
  • a régió valamely alközpontja közelében lévő lakhely.

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:

  • Közép-magyarországi Régió (alközpontok: Füzesabony, Szászberek, Dabas és Mezőtúr).

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • cafeteria-rendszer,
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • kinevezés után: céges autó,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • mentori támogatás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és hosszútávú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Füzesabony, Szászberek, Dabas, Mezőtúr

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva – a megpályázott munkakör kiválasztásával - töltheti fel 2019.04.14-ig.