Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A CRITERION Holding Kft. IT csapata

Junior Full-stack PHP fejlesztő

munkakörbe munkatársat keres

    A CRITERION Holding Kft. (G4S jogutód) kihívást és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít számodra függetlenül attól, hogy karriered melyik állomásánál tartasz. Köszönhetően a változatos feladatköröknek és a pörgős munkahelyi hangulatnak, a CRITERION olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni. Ha úgy érzed, szívesen erősítenéd Magyarország legnagyobb biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cégének csapatát, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • A cégcsoport rendszereinek fejlesztésében való részvétel,
  • A területek által megfogalmazott igények fejlesztői specifikálása,
  • Szépen szervezett, tesztelhető, hatékony, kommentált kód írása élenjáró technológiák felhasználásával, az elkészült specifikációk alapján,
  • Fejlesztői és felhasználói dokumentációk készítése,
  • Az elkészült szoftver bevezetése, felhasználók oktatása,
  • A már átadott rendszerek naprakészen tartása.

Elvárások:

  • PHP és Javascript (jQuery) programozási nyelvek magabiztos ismerete,
  • MySQL adatbázis lekérdező nyelv ismerete,
  • HTML5 és CSS3 szabványok ismerete,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kreativitás,
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • Windows és/vagy Linux szerverkörnyezetek ismerete,
  • GIT (verzió kezelő) ismerete,
  • KendoUI komponensek ismerete.

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati háttér,
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • Folyamatos szakmai fejlődés, izgalmas, innovatív projekteken keresztül,
  • Motiváló, segítőkész csapat,
  • Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bér igény megjelölésével, munkakör feltüntetésével a Jelentkezem gombra kattintva!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Full-stack PHP fejlesztő
  • Rövid pozíció név: Php fejlesztő
  • Hirdető cég: CRITERION Holding Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A cégcsoport rendszereinek fejlesztésében való részvétel, A területek által megfogalmazott igények fejlesztői specifikálása, Szépen szervezett, tesztelhető, hatékony, kommentált kód írása élenjáró technológiák felhasználásával, az elkészült specifikációk alapján, Fejlesztői és felhasználói dokumentációk készítése, Az elkészült szoftver bevezetése, felhasználók oktatása, A már átadott rendszerek naprakészen tartása.
  • Elvárások: PHP és Javascript (jQuery) programozási nyelvek magabiztos ismerete, MySQL adatbázis lekérdező nyelv ismerete, HTML5 és CSS3 szabványok ismerete, Önálló, felelősségteljes munkavégzés, Jó kommunikációs készség, Kreativitás, Középfokú angol nyelvtudás.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-05-23
  • Lejárati dátum: 2018-06-13
Állás, munka még: CRITERION Holding Kft.>