Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior friss hús értékesítési manager

Vállalat:
MCS Vágóhíd Zrt.
Közvetlen felettes:
Kereskedelmi Igazgató
Terület:
Frisshús értékesítés
Munkavégzés helye:
Budapest-Mohács

Munkakör célja:

    A MCS Vágóhíd Zrt. által előállított friss és fagyasztott húsok külpiaci értékesítése a vállalat értékesítési stratégiájának figyelembe vételével.

Felelősségi körök:

  • a MCS Vágóhíd Zrt. által előállított friss és fagyasztott húsok külpiaci értékesítése
  • értékesítési célkitűzések megvalósítása
  • cég profiljába tartozó termékek piaci helyzetének és új termékek megjelenésének figyelemmel kísérése
  • megrendelések koordinálása
  • szerződések előkészítése
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint újak felkutatása
  • megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • B kategóriás jogosítvány
  • kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség
  • magabiztos, aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • felelősségvállalás, döntési képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pályakezdő
  • egyéb nyelvismeret

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: MCS Vágóhíd Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior friss hús értékesítési manager (Budapest-Mohács)
  • Rövid pozíció név: Értékesítési manager
  • Hirdető cég: MCS Vágóhíd Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest, Baranya megye
  • Feladatok: a MCS Vágóhíd Zrt. által előállított friss és fagyasztott húsok külpiaci értékesítése értékesítési célkitűzések megvalósítása cég profiljába tartozó termékek piaci helyzetének és új termékek megjelenésének figyelemmel kísérése megrendelések koordinálása szerződések előkészítése folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel, valamint újak felkutatása megrendelői/vevői igények felkutatása, reklamációk kezelése
  • Elvárások: B kategóriás jogosítvány kiemelkedő tárgyaló és kommunikációs készség magabiztos, aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás felelősségvállalás, döntési képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-06