JUNIOR FOLYAMAT AUTOMATIZÁCIÓS FEJLESZTŐ (C#) - DIGITÁLIS AUDIT KÖZPONT

    A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 207 ezer dolgozójával 153 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

    Központi szolgáltató csoportjaink feladata, hogy segítsék a szakmai stábokat üzleti céljainak elérésében és biztosítsák a KPMG hatékony napi működését. Ehhez a részleghez tartoznak HR-, IT-, marketing-, pénzügyi és üzletfejlesztési csoportjaink éppúgy, mint korszerű irodaházunk operatív ügyeit intéző csapatunk vagy fordítóink

Ezt a lehetőséget pont neked találták ki, ha…

  • erős Excel tudással rendelkezel és már van C# fejlesztői tapasztalatod
  • kezeltél már Excelt C# VSTO add-in-nal és jártas vagy MS SQL (T-SQL) programnyelvben
  • nem idegen tőled a VBA (Excel makró) programnyelv
  • képes vagy önállóan megoldani egy problémát de csapatjátékos személyiség vagy.
  • szeretnél úgy programozni, hogy közben mély ismereteket szerzel a folyamatokról is, szívesen bővíted több területen is programozói tudásod
  • angol nyelvtudásod legalább középszintű (írásban)
  • pontosság, határozottság, rugalmasság jellemez

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Részvétel az automatizálási projektekben (jelenlegi workflow kibővítése új folyamatokkal, funkciókkal valamint új workflow kialakítása, tervezése)
  • Tapasztalt kollégák támogatása az új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában,
  • A DAC csapat hatékonyságának növelése automatizálási lehetőségek keresésével.
  • Meglévő eszközök karbantartása.

Mit érdemes tudnod a csapatunkról?

  • Úttörő szerepet játszik a nagy adatállományokat elemző eszközök fejlesztésében és alkalmazásában a könyvvizsgálat során,
  • Magyarországon felépítettük és folyamatosan bővítjük a jelenleg 45 főt foglalkoztató Digitális Könyvvizsgálati Központunkat (DAC),
  • Számos automatizált audit tesztet és szoftvert fejlesztettünk, valamint üzemeltetünk.

Mit ajánlunk számodra?

  • Fiatalos, jókedvű, motivált és lendületes kollégákkal dolgozhatsz,
  • Hosszú távú karrier lehetőséget,
  • Rendszeres csapatépítő programokat,
  • Szakmai tréningeken való részvételi lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1134 Váci út 31.

Ha a lehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz hozzánk angol és magyar nyelvű önéletrajzod feltöltésével.