Junior Finance munkatárs

Profession Services

Budapest, VII. kerület

Elvárások:

  • Gazdasági területen szerzett iskolai végzettség
  • Némi munkatapasztalat a kontrolling vagy a pénzügyek területén
  • Nagyon jó Microsoft Office- és különösen Excel-ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Egészségbiztosítás
  • Hibrid munkavégzés: Heti két nap home office
  • Állatbarát iroda
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos nemzetközi csapat
  • Nyitott vállalati kultúra
  • Könnyen megközelíthető, modern iroda Budapest szívében

Feladatok:

  • A kimenő számlák létrehozásának, és a bejövő számlák folyamatának támogatása
  • Havi zárások támogatása
  • Pénzforgalmi előrejelzések támogatása
  • Jövedelmezőségi jelentések készítése
  • Költségvetések és előrejelzések készítése
  • Kapcsolattartás a külső könyvelési szolgáltatónkkal havi és év végi zárások esetében
  • A megfelelőségi folyamat támogatása (belső ellenőrzés stb.)
  • Közelgő projekteket támogatása, például transzferárképzés, projektszámítások stb.
  • Pénzügyi folyamatok fejlesztésében van közreműködés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Üzleti támogató központok
  • Pénzügyi támogatás