Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az MR PLAN Group professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt célunk az értékteremtés vevőink számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtunk szolgáltatást. Jelenleg 250 Engineering-Experts munkatársat foglalkoztatunk.

Csapatunk új tagjait keressük a következő munkakörbe Kecskemétre:

Junior és Senior logisztikai tervező

Feladatok:

  • Logisztikai koncepció kidolgozása teljesítményadatok előkészítésétől a technikai megvalósításon keresztül a tesztelésig
  • Fejlesztési javaslatok elkészítése és a logisztikai folyamatok elemzése
  • Szállítási- és termelési logisztikai folyamatok optimalizálása
  • Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal
  • Dokumentációk, kiértékelések, elemzések készítése

Elvárások:

  • Mérnöki vagy gazdasági végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent
  • Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel magabiztos használata
  • Releváns tapasztalat logisztikai folyamatok, koncepciók megtervezésében
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés
  • Autóipari gyártónál/beszállítónál szerzett tapasztalat logisztikai területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos háttérrel rendelkező munkahely
  • Multinacionális háttér
  • Lehetőség külföldi projektmunkára

Állás, munka területei:

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Kérjük küldje el önéletrajzát a "jelentkezem" gombra kattintva, vagy keressen minket az alábbi elérhetőségen (30) 352 2662

Beijing / Berlin / Bremen / Donauwörth / Kecskemét / München / Stuttgart / Shanghai

mrplan-group.com

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: MR PLAN Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior és Senior logisztikai tervező
  • Rövid pozíció név: Logisztikai tervező
  • Hirdető cég: MR PLAN Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: Logisztikai koncepció kidolgozása teljesítményadatok előkészítésétől a technikai megvalósításon keresztül a tesztelésig Fejlesztési javaslatok elkészítése és a logisztikai folyamatok elemzése Szállítási- és termelési logisztikai folyamatok optimalizálása Projekthatáridők tervezése, betartatása, rendszeres költségriportok készítése Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal Dokumentációk, kiértékelések, elemzések készítése
  • Elvárások: Mérnöki vagy gazdasági végzettség, logisztikai szakirány előnyt jelent Német tárgyalóképes nyelvtudás szóban és írásban MS Excel magabiztos használata Releváns tapasztalat logisztikai folyamatok, koncepciók megtervezésében Proaktív és kommunikatív személyiség Nagyfokú precizitás, önállóság, analitikus szemléletmód, strukturált munkavégzés Autóipari gyártónál/beszállítónál szerzett tapasztalat logisztikai területen
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-05