BECK AND PARTNERS Kft.

A Beck and Partners Kft. a magyar munkaerő-közvetítői piac egyik jelentős szereplője. Most saját csapatunkat szeretnénk bővíteni egy ÉRTÉKESÍTŐ kollégával. Ez a lehetőség most egyedi módon RENDEZVÉNYSZERVEZŐ szakmából jövő jelölteknek szól! A feladat komplex, leendő partnerlehetőségek felkeresésétől kezdve, tárgyalások lebonyolításán át, egészen a fejvadász szakma megismeréséig terjed. Miért is szól lehetőségünk rendezvényszervezőknek? Mert a feladat komplex, szolgáltatásaink és ügyfélkörünk sokszínűek. Könnyen meg kell tudni találni a közös hangot mindenkivel és nagy a pörgés, a piac – főleg most- folyton változik. Pont emiatt rugalmas gondolkodásmódra és gyors helyzetfelismerésre van szükség. Úgy véljük az, aki képes rendezvényeket menedzselni, ebben a pozícióban minden jó szakmai képességét tudja majd kamatoztatni. Ha korábban rendezvényszervezéssel foglalkoztál, de most szeretnél kipróbálni egy új területet akkor jelentkezz,
JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ pozíciónkra.

Junior értékesítő - HR szolgáltatás értékesítés

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglevő partnerkapcsolatok ápolása, új üzleti lehetőségek felkeresése.
  • Tárgyalások lebonyolítása, HR szolgáltatások értékesítése.
  • Célpiac és szolgáltatásaink megismerése
  • Pontos CRM adminisztráció vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség
  • Minimum 2-3 éves RENDEZVÉNYSZERVEZÉSBEN szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Affinitás a toborzás-kiválasztás világa iránt

Amit kínálunk:

  • Alapfizetés (az eddigi tapasztalataid és eredményeid alapján) + havi bónusz (teljesítményed alapján)
  • Cafeteria + bejárás támogatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat! Születésnapok, évfordulók megünneplése Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők És ha nem tud senki vigyázni a kutyusodra – alkalmanként még őt is magaddal hozhatod! :) A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint.
  • Mi történik majd a kiválasztás során? Felhívunk, telefonos interjút készítünk veled. Ha ott megfeleltél, eljössz hozzánk és beszélgetünk. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. Ha első körben megfelelőnek bizonyulsz, akkor 1-2 kolléga még esetleg rád pillant majd pár kérdés erejéig. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is ha nem téged választottunk valamiért.