AGROLÁNC Kft.

Az Agrolánc Kft. 1990-ben alakult, mezőgazdasági és kommunális gépek, munkaeszközök értékesítésére. Közel 30 év munkatapasztalatával, 35 fős csapattal, több ezer elégedett ügyféllel piacvezető a kommunális gépek, az ültetvénytraktorok, a golfpálya karbantartó gépek és a professzionális fűnyíró gépek hazai értékesítésében és szervizelésében.

Junior értékesítő

Feladatok:

    • Gép és munkaeszköz értékesítés regionális szinten
    • Műszaki igényfelmérést végez a helyszíneken
    • Előkészíti az árajánlatokat
    • Rögzíti a beérkezett megrendeléseket a vállalatirányítási rendszerben
    • Napi kapcsolatot tart a fóti telephellyel
    • Elemzi és karbantartja az adatokat
    • Segíti a gépátadások lebonyolítását
    • Képviseli a céget helyi rendezvényeken

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Határozott, autonóm személység
    • Gyorsan, pontosan és önállóan végzi a munkáját
    • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
    • Rendelkezik erős, felhasználói szintű informatikai jártassággal
    • Rendelkezik legalább 2 éves tapasztalattal értékesítési területen
    • Kiválóan kezeli a stresszt, türelmes
    • Együttműködő személység

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség
    • Legalább középfokú angol nyelvismeret
    • Gépészmérnök, Műszaki menedzser diploma

Amit kínálunk:

    • Alapos, türelmes betanítás
    • Professzionális backoffice
    • Teljesítményarányos bérezés (fix+jutalék)
    • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • Igényes munkaeszközök (autó, telefon, laptop)
    • Unalommentes munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre „Junior értékesítő ” jeligére!