Az 1999 óta működő és folyamatosan fejlődő, szerszámgépekkel és a hozzájuk kapcsolódó komplex ipari technológiai és Ipar 4.0 megoldásokkal foglalkozó Gordiusz Alfa piacának meghatározó, innovatív szereplőjeként sikeres csapatába

JUNIOR ÉRTÉKESÍTÉSI PROJEKTVEZETŐ

területre keres munkatársat.

Feladatok:

  • projektvezetők támogatása az értékesítési és adminisztratív munkában
  • klasszikus projektvezető helyettesi feladatok ellátása (napi feladatok, tárgyalások szervezése, döntés előkészítés, projekt utánkövetés)
  • részvétel a projekttárgyalásokon
  • napi adminisztratív feladatok ellátása (CRM, Navision)
  • a megkezdett projektek folyamatos munkamenetének biztosítása
  • projektek kontrollja, lezárása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • részvétel ez értékesítési értekezleteken
  • ad hoc felmerülő feladatok intézése.

Ha nem riadsz vissza:

    • a vevőkörünk sokszínűségétől
    • a változatos feladatkörtől
    • a kreatív, másokat és a céget támogató munkától
    • az olykor zsúfolt időbeosztástól
    • az alkalmankénti autóvezetéstől,
    akkor fiatalos, ám eredményközpontú csapatunkban a helyed!

Elvárások:

  • gépész végzettség vagy ilyen irányú műszaki érzék, affinitás
  • jó kommunikációs készség, eredményorientált gondolkodásmód
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • precizitás
  • határozott fellépés
  • hajlandóság a rugalmas munkavégzésre
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • MS Office valós, magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Törökbálint