Junior értékesítési adatelemző

BWT Hungária Kft.

2040 Budaörs, Keleti utca 7.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
A BWT csoport Európa meghatározó víztechnológiai cégcsoportja.
Küldetésünk az innovatív és gyakran forradalmi víztechnológiai (vízkezelő, víztisztító) megoldások nyújtása a vízminőséggel kapcsolatos problémákra.
A BWT Hungária Kft. legfontosabb értékei: stabilitás, tapasztalat és minőség. Olyan vízkezelő berendezéseket fejlesztünk, gyártunk és forgalmazunk, amelyek nemcsak a korszerű rendszereket védik meg, hanem környezetbarát és gazdaságos technológiák is.
A BWT abban támogatja Munkatársait is, hogy kihasználhassák egyedi adottságaikat, fejleszthessék tehetségüket, kreativitásukat és megvalósíthassák törekvéseiket.
Olyan ösztönző munkahelyi környezetet nyújtunk, amely elősegíti a Munkatársaink szakmai és személyes fejlődését. Szervezeti felépítésünk biztosítja minden dolgozónk számára a fejlődési lehetőséget és lehetővé teszi számukra, hogy szakmai ismereteikre támaszkodva megbirkózzanak a bonyolult technológiák és feladatok folytán felmerülő kihívásokkal.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég vezetőinek és munkatársainak támogatása Excel riportok, kimutatások készítésével a vállalatirányítási rendszer adatai alapján, forgalmi kimutatások készítése ügyfelek számára,
  • értékesítő csapat munkájának megismerése és támogatása,
  • vállalati szoftver és hardver jogosultság kezelés, IT eszköz igény (PC, laptop) menedzselése az anyavállalattal

Az álláshoz tartozó elvárások:

A legfontosabb, hogy képes legyél meglátni az összefüggéseket a vállalatirányítási rendszer adathalmazában, tudd értelmezni a készített kimutatások számait, kiváló Excel tudással rendelkezz (függvények, pivot tábla, grafikonok, makrók), nagyfokú precizitás jellemezzen.
  • főiskolai vagy egyetemi diploma (kereskedelmi, gazdasági vagy üzleti tanulmányok)
  • aktív B2 angol nyelvtudás szóban/írásban
  • magasszintű Excel ismeret
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • képesség és hajlandóság aktív, konstruktív együttműködésre
  • igényesség a munkavégzésben és magas színvonalra törekvés
  • analitikus szemléletmód
  • precíz, határidőre történő önálló feladatmegoldás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics 365 vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Microsoft Power BI ismeret

Amit kínálunk:

  • nemzetközi hátterű, piacvezető, stabil cég vagyunk,
  • minden munkatársunkra hosszú távon számítunk,
  • itt mindenki ismer mindenkit, hiszen 40 fős vállalat vagyunk,
  • összetartó, stabil csapatunk van és támogató vezetőség,
  • nyitottak vagyunk a javaslataidra,
  • belső és külső képzéseinkkel segítünk, hogy a munkád a lehető legjobban tudd végezni.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. Küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével.