Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior ERP konzulens

Főbb feladatok, munkák:

    • saját fejlesztésű rendszerek ügyfél támogatása
    • részvétel a helpdesk és a support tevékenység ellátásában
    • használati útmutatók, dokumentációk készítése
    • adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • egyetemi/főiskolai végzettség
    • felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office)
    • kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
    • rendszerszemlélet
    • proaktív hozzáállás
    • önálló, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Autókereskedelmi tapasztalat
    • Termelő vállalatnál szerzett ismeretek
    • Felhasználóként szerzett tapasztalat bármilyen ügyviteli rendszerben

Amit kínálunk:

    • Kihívásokkal teli, változatos munka
    • Üzleti folyamatok megismerése több iparág vonatkozásában
    • Fiatalos, kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapat
    • Önállóság
    • Stabil üzleti háttér
    • Versenyképes jövedelem, cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Vállalatirányítási rendszer, SAP
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1033 Budapest, Szőlőkert utca 4/B.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior ERP konzulens
  • Rövid pozíció név: erp consultant
  • Hirdető cég: DLM Solutions Kft. (DLM Consulting Kft.)
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: saját fejlesztésű rendszerek ügyfél támogatása részvétel a helpdesk és a support tevékenység ellátásában használati útmutatók, dokumentációk készítése adminisztratív feladatok ellátása
  • Elvárások: egyetemi/főiskolai végzettség felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft Office) kiváló kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség rendszerszemlélet proaktív hozzáállás önálló, pontos munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-13