ENERGIABÖRZE Kft.

Munkatársat keresünk

Junior elemző

pozícióba.

Kik vagyunk?
Az Energiabörze egy dinamikusan fejlődő hazai tulajdonú társaságcsoport, melynek legfőbb tevékenysége kapcsolt hő- és villamosenergia-termelése és értékesítése. A cégcsoport forgalma dinamikusan bővül, az ehhez kapcsolódó termelési és üzleti adatok értékelésére, elemzésére keressük új munkatársunkat.

Munkába lépés időpontja: megbeszélés szerint

Főbb feladatok, munkák:

  • cégcsoport termelési és üzleti terveinek elkészítése,
  • költséghelyek kezelése, fedezet számítás,
  • energetikai kockázatkezelés,
  • tervezési, elemzési folyamatok fejlesztése
  • új projektekhez adatbekérés, azok termelési és üzleti tervezése
  • részvétel az új ERP bevezetésében, fejlesztésében,
  • pénzügyi döntéshozatal támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • termelési és pénzügyi területen szerzett korábbi 2-3 év szakmai tapasztalat
  • felsőfokú végzettség közgazdasági vagy mérnöki területen
  • MS Excel magas szintű ismerete

Elvárt képességek, készségek:

  • rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • fejlett problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség,
  • nyitottság új feladatokra,
  • önálló munkavégzés,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

1113 Budapest, Elek utca

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni, akkor kérjük küldje magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát ’Junior elemző’ jeligére.
A pályázatokat folyamatosan értékeljük, amennyiben egy pályázat felkeltette az érdeklődésünket, telefonon fogjuk felvenni a kapcsolatot a jelentkezővel.