JUNIOR ELEMZŐ – DATA AND ANALYTICS TERÜLETEN

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 219 ezer dolgozójával 147 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg a jól használni a tudásodat. #poweredbyyou

Iparág-specifikus szolgáltatásokkal segítjük az ügyfeleket az értékteremtésben és a kockázatok kezelésében. Változatos ügyfél portfóliónknak köszönhetően a telekommunikáció, az energetika, IT, pénzügy világában vagy épp a sportszektorban szerezhetsz életre szóló tapasztalatokat és dolgozhatsz jövőbe mutató projekteken.

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • Nemrég fejezted be MSc-s tanulmányaidat (matematikai / statisztikai / data science területenszerzett diploma előny, de nem követelmény)
  • Erős analitikus készségekkel rendelkezel és az üzleti folyamatokat is könnyen átlátod,
  • önállóan dolgozol és jól kommunikálsz, bonyolult koncepciókat is könnyen el tudsz magyarázni stakeholdereknek,
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (írásban és szóban egyaránt),
  • szeretnél megismerkedni az adatelemzési vagy statisztikai szoftverekkel, valamint a Machine Learning modellek fejlesztési folyamatával,
  • vanlegalább alapfokú tapasztalatod Python, Rvagy Julia programozásban.

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

Részvétel különböző iparágakban működő ügyfeleknél végzett Machine Learning modell fejlesztési projektekben az alábbi területeken:

  • Kutatói és elemzői feladatok a projektekhez kapcsolódóan
  • Use case-ek definiálása
  • Machine Learning modell fejlesztések egyes lépéseinek támogatása.
  • Modell teljesítmény visszamérési feladatok elvégzése.
  • Részvétel ügyféltalálkozókon, modell eredmények prezentálása.

Mit ajánlunk számodra?

  • Kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált csapat tagjaként, nemzetközi cégnél
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget
  • Versenyképes fizetést és juttatásokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezz hozzánk pár kattintással, és éljünk meg közös sikereket.