Pepabox Hungary Kft (PepaBox Hungary Kft.)
  • Cégünk élelmiszer, vegyi áru és drogériai termékek online rendelésre történő kiszállítását végzi rövid határidővel.
    A szolgáltatással Budapesten indultunk el, amelyet a vidéki nagy városokban kívánunk bővíteni.
  • Csatlakozz hozzánk

    Junior Digital Project Manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      - A cég marketing kommunikációs tevékenységének az irányítása, koordinálása
      - Social media aktivitás támogatása
      - Kapcsolattartás az együttműködő kreatív ügynökséggel
      - Általános irodavezetői és adminisztrációs feladatok

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - Marketing kommunikációs végzettség és néhány év tapasztalat
      - Szakirányú felsőfokú végzettség
      - Fiatal, agilis, önálló munkavégzésre alkalmas
      - Alapvető irodai eszközök biztos használata
      - 2-3 éves tapasztalat

    Amit kínálunk:

      - Kreatív, önálló munkavégzés
      - Karrier építési lehetőség
      - Kiváló munkahelyi körülmények, budai iroda (MOM park közelében)

    Állás, munka területe(i):

    • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
    • Irodavezető
    • Marketing, Média, PR
    • Projektmanager
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1123 Budapest, Győri út 20.

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.