Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohuman Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló céggé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

Magyarország egyik piacvezető közétkeztető vállalkozása munkatársat keres az alábbi pozícióba!

Junior dietetikus

Békéscsabai telephelyünkre keressük új kollégánkat, nyitott, barátságos közegbe. Egyaránt várjuk jelenleg tanulmányokat folytató, illetve szakmai tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázati anyagát!

Feladatok:

  • Diétás étlapok tervezésében való részvétel (kórházi, gyermek, illetve szociális területen);
  • Tápanyagszámítások készítése;
  • Előállítási folyamatok koordinálása és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányokkal rendelkezel dietetikus szakon VAGY nemrég fejezted be szakirányú tanulmányaidat;
  • Legalább felhasználói szinten ismered a MS Office csomagot.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Dolgoztál már közétkeztetési területen;
  • Magabiztosan kezeled a NutriComp programot.

Amit az ügyfél kínál:

  • Megegyezés szerint, akár részmunkaidős foglalkoztatást;
  • Piaci bérezést;
  • Vidéki bejárás támogatást;
  • Ingyenes munkavállalói étkezést, elvitelre is;
  • Hosszú távú munkalehetőséget;
  • Szakmai fejlődési lehetőséget;
  • Nem utolsó sorban egy összetartó, szakmailag felkészült csapatot.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el számunkra a fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

ENLOYD KFT.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group