Ebben a pozícióban a te feladatod lesz a tervezési folyamat központjaként rövid távú eladási előrejelzési terv készítése a kereskedelmi és az ellátás tervezési csapattal való szoros együttműködés segítségével, egy fiatalos, pörgős és rugalmas csapat tagjaként. A napi munkád során rengeteget tanulhatsz arról, milyen egy szezonális termék tervezése, hogyan kommunikálj céljaid eléréséhez és szerezz tudást a társosztályok működéséről a saját eredményeid javítása érdekében. Munkáddal fogod biztosítani a folyamatos termékelérhetőséget a kereskedelmi csapat felé, megkönnyíted a sörgyártási folyamatokat és elősegíted a teljes S&OP folyamatot.

JUNIOR DEMAND PLANNER (RÉSZMUNKAIDŐ, 2 ÉV HATÁROZOTT IDŐ)

Főbb feladatok:

  • Rövid távú értékesítési előrejelzési folyamat támogatása
  • Az értékesítés tervező csapat adminisztratív támogatása
  • Rendszeres riportok, kimutatások, elemzések készítése
  • Előrejelző eszközök fejlesztése és implementálásában való részvétel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, ellátástervezés, logisztika, pénzügy)
  • Folyamatos termékelérhetőség biztosítása
  • Heti tervezési meeting szervezése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Részmunkaidő vállalása (20 óra/hét), preferáltan kedd + szerda + csütörtöki napokon
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős Excel ismeretek
  • SAP ismeret előny
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Nagyfokú önállóság

Amit nyújtani tudunk:

  • Várható kezdés: 2020. január
  • Változatos feladatok, fejlődési lehetőség
  • Innovatív, újító ötletek megvalósításának támogatása
  • Nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Összetartó, fiatalos és rugalmas csapat
  • Határozott idejű szerződés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás
  • Részmunkaidő 4 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest