Mi nem nindzsákat, jediket, gurukat keresünk, hanem embereket, akik tudják, mit akarnak és ezért - partnerségben egy céggel - hajlandóak tenni is. A Trendency csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

Három fejlesztői, egy üzemeltetői, egy tesztelő, egy projekt manager és egy data science csapatunk van. Közös célunk a vállalások teljesítése.

A Data Science csapatunkat szeretnénk bővíteni.

Lehet, hogy épp’ Te vagy az ideális jelölt!

Ha szeretnél minket megismerni, hogy meggyőződj arról, valóban itt a helyed, küld el hozzánk a jelentkezésed, igyunk meg egy kávét, ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

A személyes találkozó alkalmával képet kaphatsz rólunk, a céges kultúránkról, megtudhatod, kikkel fogsz együtt dolgozni, mivel fogod tölteni a napjaid, így hamar kiderül, hogy jól éreznéd-e Magad velünk.

Junior Data Scientist

Rád váró feladatok:

  • A Data Science & Analytics üzletágunk projektektjeiban, fejlesztéseiben részvétel
  • Statisztikai elemzési és modellezési feladatok implementációja Python környezetben
  • SQL és NoSQL adatlekérések írása
  • Együttműködés fejlesztő csapatainkkal (Backend, Frontend)

Te vagy az ideális jelölt számunkra, ha:

  • Alapszintű adatbázisismereteid (SQL) ÉS
  • Data preprocessing ismereteid vannak (zajszűrés, hibakeresés) strukturált és nem strukturált adatokon egyaránt ÉS
  • Python-ban rendelkezel gyakorlattal (numpy, pandas modulok ismerete és megfelelő alkalmazása)

Előny:

  • Alkalmaztál már önállóan legalább 1-2 machine learning módszert (vagy idősoros vagy keresztmetszeti elemzésekre) nagyobb elemzésre, például szakdolgozat, kutatás, munkahelyi projekt VAGY
  • Pythonban használtál már a TensorFlow (vagy Keras) modulokat VAGY
  • NLP (Natural Language Processing) ismerettel rendelkezel fejlesztési oldalról is Pythonban (NLTK, gensim, scikit-learn) VAGY
  • Dolgoztál már big data projekten

Személyes jellemzőid:

  • szeretnél részese lenni egy összetartó szakmai családnak
  • osztozol a nyitottságunkban új ismeretek alkalmazására, elsajátítására
  • igényes vagy a munkádra, a legjobb megoldásra törekszel

Amit kínálunk:

A fizetés mellett az irodán belüli juttatásaink:

  • szakmai tréningek
  • belépésedkor közösen elkészítjük a képzési tervedet, melynek alapját a meglévő vagy körvonalazódó szakmai céljaid és az aktuális feladataidból, projektjeidből fakadó elvárások alkotják, mert segítjük, komolyan vesszük az egyéni fejlődést, és a szakmai célokon túl a személyes célokat is beépítjük a tervezéskor
  • belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • startup atmoszféra
  • kis csapatok, családias hangulat
  • no dresscode
  • nagy konyha, kávé, tea, sörcsap
  • hónapindító reggeli
  • rugalmas munkaidő
  • home office
  • foci csapat, konditerem
  • bicikli tároló
  • cica, kutya barátság
  • Forma1 szimulátor, darts, csocsó, póker és lan partyk

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.