Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt., Értékesítési Igazgatósága –

Junior CRM üzleti elemző

- pozícióba munkatársát keresi.

    Munkavégzés helye: Lurdy ház, 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14. 3. emelet

    Szereted a kihívásokat? Innovatív vagy? Szeretsz stratégiai tervezésben részt venni? Élvezed, ha hetente vezethetsz be új folyamatokat vagy változtathatsz egy már meglévőn? Közel állnak a számok és folyamatosan azon dolgozol, hogy még jobban értsd mire vágynak az ügyfelek? Ha igennel válaszoltál a fentiekre, akkor csatlakozz hozzánk.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • részvétel a CRM rendszer bevezetésében (üzleti folyamatok, igények definiálása, üzleti oldal képviselete)
  • CRM rendszer adatminőségének növelése, CRM üzleti szakértői szerepkör betöltése a vállalat egésze felé
  • meglévő folyamatokhoz kapcsolódó fejlesztési kérések menedzselése, új igények felmérése, implementálása, részvétel a hosszú távú CRM stratégia megalkotásában
  • teljes körű folyamat- és életciklus menedzsment a teljes termékportfolió vonatkozásában a Prémium ügyfélkör számára
  • ügyféléletúthoz kötődő KPI-ok nyomon követése, riporting feladatok ellátása, fejlesztési potenciálok feltérképezése
  • ügyféladatok elemzése, szegmentálás
  • CRM akciók, kampányok tervezése, részvétel a megvalósításában
  • a felmerülő kampányhoz kötődő marketing, kommunikációs feladatok menedzselése
  • ügyfélélményhez, elégedettséghez, lojalitáshoz kapcsolódó projektekben való részvétel

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz:

  • felsőfokú végzettség
  • 2 év tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office (Excel, Word, Power Point, stb.) magas szintű ismerete
  • erős középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • magas fokú precizitás, igényes, önálló munkavégzés

Amit mi BIZTOSÍTUNK:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • versenyképes bérezés
  • támogató munkahelyi légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • színvonalas munkakörnyezet
  • notebook, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

Amennyiben úgy érzed, hogy a fenti elvárások illenek Rád, és szívesen lennél tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy várjuk jelentkezésedet Karrierportálunkon!