Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szeretne a világ egyik vezető energiavállalatánál dolgozni? Ügyfélközpontú stratégiánk része, hogy lakossági ügyfeleinknek olyan innovatív szolgáltatásokat fejlesszünk, melyek a leginkább találkoznak igényeikkel és differenciálnak minket az energiapiacon. Analitikus CRM csapatunk feladata, hogy ezeket az új termékeket minél hatékonyabban tudjuk eljuttatni ügyfeleinkhez, miközben megismerjük igényeiket. Ezzel olyan kompetenciát építünk, amely hozzájárul a vállalat hosszú távú sikereihez.

Az E.ON Hungária Zrt.Ügyféligény és Viselkedéselemzési Osztálya keres új munkatársat budapesti munkavégzéssel:

Junior CRM Data Analyst / CRM Adatelemző

Feladatok:

  • Célcsoport leválogatásokhoz kapcsolódó automatizmusok fejlesztése
  • Automatizmusok implementálása, kivitelezése adatbázis és CRM rendszerekben
  • Kampányleválogatási, riportolási és CRM eszközök üzemeltetése (nem IT)
  • Riportok, szegmentációk implementálása, automatizmusok kialakítása
  • Adatbázisokban az adatkörnyezetek ellenőrzése, javaslattétel a fejlesztésre
  • Célcsoport leválogatáshoz és elemzéshez kapcsolódó algoritmusok fejlesztése
  • Kampányok és célcsoport riportok kialakítása és futtatása
  • Kampánymenedzsmenthez kapcsolódó projektekben részvétel
  • Kampány riportok és dashboardok készítése
  • CRM, BI projektekben részvétel
  • Üzleti elemzések és ügyféligény elemzések készítése
  • Együttműködés a Marketing, Értékesítés, Ügyfélszolgálat, IT területeivel valamint fejlesztő partnerekkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 1 év szakma specifikus tapasztalat
  • CRM folyatok és rendszerek ismerete
  • Analitikai szoftverek ismerete
  • SQL magas szintű ismerete
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • Komplex feladatok megoldásában elkötelezett csapat
  • Részvétel technológiaépítési folyamatokban
  • Csapaton belül változások során előrelépés
  • Szakmai fejlődés, mentori támogatás
  • MS Sql, Power BI, SPSS Modeller tréningek
  • Konferencián való részvétel, nemzetközi kitekintés
  • Más üzleti területek megismerése

Információ

Munkavégzés helye: Budapest

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

Csatlakozzon hozzánk, hogy Ön is része lehessen sikereinknek!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior CRM Data Analyst / CRM Adatelemző
  • Hirdető cég: NETWORK EG
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Célcsoport leválogatásokhoz kapcsolódó automatizmusok fejlesztése Automatizmusok implementálása, kivitelezése adatbázis és CRM rendszerekben Kampányleválogatási, riportolási és CRM eszközök üzemeltetése (nem IT) Riportok, szegmentációk implementálása, automatizmusok kialakítása Adatbázisokban az adatkörnyezetek ellenőrzése, javaslattétel a fejlesztésre Célcsoport leválogatáshoz és elemzéshez kapcsolódó algoritmusok fejlesztése Kampányok és célcsoport riportok kialakítása és futtatása Kampánymenedzsmenthez kapcsolódó projektekben részvétel Kampány riportok és dashboardok készítése CRM, BI projektekben részvétel Üzleti elemzések és ügyféligény elemzések készítése Együttműködés a Marketing, Értékesítés, Ügyfélszolgálat, IT területeivel valamint fejlesztő partnerekkel, beszállítókkal
  • Elvárások: Egyetemi, vagy főiskolai végzettség Legalább 1 év szakma specifikus tapasztalat CRM folyatok és rendszerek ismerete Analitikai szoftverek ismerete SQL magas szintű ismerete Angol nyelv középfokú ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: NETWORK EG>