Csatlakozz egy piacvezető vállalat Controlling Csapatához és szerezz tapasztalatot

JUNIOR CONTROLLER

pozícióban!

Fejlődj! Építs karriert!

Főbb feladatok, munkák:

  • Elemzések, riportok készítése a Senior Controllernek és a Pénzügyi Vezetőnek
  • Aktív részvétel a havi zárásban, előre jelzések készítésében
  • Adatbázisok karbantartásában és építésében való proaktív részvétel
  • Új riportok fejlesztése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal
  • Elemzések és előre jelzések készítése a stratégiai és operatív döntések támogatására

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi/Főiskolai diploma
  • Kiváló Excel használat
  • 1-2 év controlling pozícióban szerzett tapasztalat
  • Elemzői képesség, eredmény orientáltság
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Légy kreatív és motivált!

Mi az ami megkülönböztet minket másoktól?

  • Versenyképes juttatási csomag (cafetéria)
  • Színes, sokrétű munka, ezáltal a szakmai tudás is széleskörű;
  • Stabil hátterű, folyamatosan fejlődő nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési és előrelépés lehetőség

Érdekesnek találod ezt a lehetőséget?
Úgy érzed alkalmas vagy a feladatok ellátására?

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest