Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Junior Controller

munkakör betöltésére

Az OTP Bank Nyrt. Retail Ügyfél Tribe agilisan működő területére Junior Controller munkatársat keres.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Retail banki tevékenységgel kapcsolatos elemzések, jelentések készítésének támogatása;
  • Retail banki teljesítménymérési és ösztönzési rendszerének fejlesztése és üzemeltetése;
  • Részvétel a hálózati tervezési folyamatban, fiókhálózati teljesítménymenedzsment koordinációja
  • Rendszeres és eseti riporting igények kiszolgálása adatbázis lekérdezések formájában, Share point, Oracle BI riportok készítése;
  • Közreműködés az üzleti célkitűzések meghatározásában;
  • Kapcsolattartás az üzleti- és IT társterületekkel.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
  • Akár pályakezdő is lehetsz;
  • Microsoft Excelt és PowerPointot legalább középszinten használod, ismered a SharePointot, SQL-t;
  • Jó kommunikációs és erős problémamegoldó készséggel rendelkezel;
  • Logikus gondolkodás és rendszerszemlélet jellemez;
  • Teljesítmény-orientált vagy;
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Középfokú az angol nyelvtudásod;
  • Előnyt jelent a bankszakmai ismeret.

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Kimagasló szakmai fejlődési lehetőség;
  • A bank szervezeti egységeinek, működésének, folyamatainak és termékeinek széleskörű megismerése,
  • Lehetőség a folyamatok fejlesztésében való közreműködésre;
  • Agilis működés (fejlesztés, munkaszervezés) megismerése;
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat;
  • Széleskörű juttatási csomag.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.