Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő
gyógyszer-nagykereskedése

JUNIOR CONTROLLER

munkatársakat keres.

    A több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalat a tavalyi évtől kezdve új stratégia alapján működik, melynek eredményeképpen a piacon egyedülálló nagyságrendben fejlődik, extrém mértékben növekszik.
    A cégkultúrában elvárt az önálló munkavégzés, az együttműködő csapat, a partneri viszonyok, ahol a dinamika és a példamutatás alapelvárás, ahol nincs lehetetlen. A cég óriási fejlődés előtt áll az elkövetkező években, ezért bővíti jelenlegi 150 fős csapatát. Olyan ember való közénk, aki mer kérdezni, van véleménye, vannak ötletei.

Az új munkatárs feladatai:

  • rendszeres riportok és elszámolások készítése
  • ad-hoc riportok készítése
  • részvétel a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban
  • riportolási rendszerek folyamatos karbantartása, fejlesztése

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • pályakezdő vagy 1-2 éves controlling területen szerzett tapasztalat;
  • naprakész számviteli ismeretek;
  • Excel magas szintű ismerete (makrók, vba ismerete előny)
  • megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • pénzügyi-, számviteli végzettség előny;
  • nagykereskedelmi cégnél szerzett tapasztalat;
  • integrált ügyviteli rendszerek ismerete
  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatal, összetartó csapat,
  • hosszú távú, megbízható, kiszámítható munkahely
  • iparági sajátosságok megismerése

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

A jelentkezés módja:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior controller
  • Rövid pozíció név: Junior controller
  • Hirdető cég: Bellis Egészségtár Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XV. kerület
  • Feladatok: rendszeres riportok és elszámolások készítése ad-hoc riportok készítése részvétel a havi, negyedéves és éves zárási folyamatokban riportolási rendszerek folyamatos karbantartása, fejlesztése
  • Elvárások: felsőfokú gazdasági végzettség; pályakezdő vagy 1-2 éves controlling területen szerzett tapasztalat; naprakész számviteli ismeretek; Excel magas szintű ismerete (makrók, vba ismerete előny) megbízható, precíz, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-04-23
  • Lejárati dátum: 2018-05-14
Állás, munka még: Bellis Egészségtár Kft.>