Csatlakozz hozzánk

Junior (Content) fejlesztő

pozícióba!

Világszínvonalú low-coding platformot fejlesztünk. Legyél részese az alkalmazás fejlesztési forradalomnak és csatlakozz hozzánk!

Több mint 10 éves múlttal és stabil nagyvállalati ügyfélkörrel indítjuk nemzetközi terjeszkedésünket. Nemzetközi csapatunkba keresünk Content fejlesztői munkakörbe új kollégát.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • Létrehozza az Oriana platformon a különböző tartalmi elemeket (alkalmazás minták, demók, prototípusok)
  • Kreatív ötleteivel segíti, hogy a tartalmak kimagasló felhasználói élményt nyújtsanak
  • Következetes, precíz, odafigyel az alkalmazások minőségére, a szállítás ütemezésére
  • Tud kommunikálni az üzleti oldallal, partnerekkel akár angol nyelven is

Feladatok:

  • Egyeztetés a tartalmakról az üzleti oldal képviselővel, ügyfelekkel, partnerekkel
  • Specifikáció készítése
  • XML paraméterezés, SQL fejlesztés
  • Pre-sales támogatás

Műszaki elvárások:

  • SQL ismeretek (MS SQL előny)
  • HTML, CSS
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat

Kompetenciák:

  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatjátékosság
  • Pontos, precíz, minőségi munkavégzés
  • Tanulási hajlandóság
  • Nyitottság

Előnyt jelentő szakmai tudás:

  • Programozási ismeret C#, JavaScript nyelveken
  • Felsőfokú angol tudás

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérünk, hogy fényképes önéletrajzodat küldd el.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 6.