eSpirit Kft

eSpirit Kft komoly múlttal rendelkező egyedi szoftverfejlesztő cég, mely saját megoldással rendelkezik folyamattámogatás, dokumentumkezelés, űrlapkezelés témakörökben. Projektjeink alatt kivitelezett megoldásaink gyakran mobil klienssel is rendelkeznek (Xamarin).

Junior c# fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    .NET C# fejlesztő

    Cégünk grandiózus igazgatási projektet kivitelez. A projektre junior++ kollégát keresünk, aki szeretne úgy Full stack fejlesztővé válni nálunk, hogy közben szenior kollégák segítségével megismerkedik a fejlesztési folyamat teljes spektrumával. Folyamattámogatás, iratkezelés.

    VSIDE, TFS, O365. PM, BA, Vezetőfejlesztő, szenior kollégák mellett kapnál helyet és támogatást.

    Munkavégzés helye: Budapest, XIII kerület (DunaPlaza közelében).

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Olyan kollégát keresünk, aki:

    • rendelkezik .NET alapokkal
    • alap SQL tudással
    • ASP.NET MVC modell ismeretével (olvastál könyvet)
    • web service alapú architektúra alapszintű ismeretével (van elképzelésed mi az)
    • Legalább 4 hónap vagy egy projekt tapasztalat
    • legyél önálló (merj kérdezni pl.), kiolthatatlan tudásvágy égesse

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny:

    • Hosszabb projekt tapasztalat és/vagy
    • tesztelési tapasztalat és/vagy
    • Valamely JS framework ismerete

Amit kínálunk:

    Amit nyújtunk:

    • fejlődési lehetőség, mondjuk tényleg, nem csak ide írtuk
    • referencia értékű projekt
    • szakmai csapat
    • előre lépési lehetőség
    • kihívások
    • tudásarányos bérezés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Turóc utca

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

Kérlek csatolj egy CV-t a jelentkezéshez.