Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének, az Asseco csoportnak tagjaként egy nemzetközi hálózat részei vagyunk. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtunk az iparág különböző szektorainak banki, biztosítási, távközlési, közigazgatási, energiaszolgáltatási és egészségügyi területen.

Csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Junior C# fejlesztő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az egészségügyi üzletág fejlesztői csapatában junior C# MVC fejlesztőként webalkalmazások létrehozása egészségügyi intézetek számára
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • A későbbiekben aktív közreműködés az üzleti funkciók műszaki terveinek létrehozásában, a funkciók műszaki feladatokra bontásában, a feladatok munkaigény meghatározása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • C# nyelv ismerete
  • MVC technológia ismerete
  • JavaScript, HTML, CSS, nyelvek alapvető ismerete
  • Legalább 1 éves programozási tapasztalat
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Hajlandóság csapatmunkára
  • Jó kommunikációs képességek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Entity Framework ismerete
  • Microservice technológia ismeret
  • .Net core tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Váci út 144-150.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.