Junior C/C++ fejlesztő (vasútirányítás)

    Megbízónk egy magyar hátterű, egyedi szoftverfejlesztéssel és ipari technológiai tanácsadással foglalkozó vállalat, akik több száz sikeres projektet tudhatnak maguk mögött energetikai, telekommunikációs és közlekedésirányítási területen.

    Vasútirányítási területre, 6 fős csapatba keressük leendő kollégájukat középfokú angol, alap Java és erős C/C++ ismerettel.

Feladatok

    • Változatos fejlesztési feladatok: vasútirányítási desktop és szerver alkalmazások fejlesztése Unix/Linux rendszerekben
    • Részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében (tervezés, implementáció, tesztelés)
    • Alkalmazkodás a nagy megbízhatóságú fejlesztési eljárásokhoz
    • Külföldi partnerekkel való együttműködés

Elvárások

    • Felsőfokú szakirányú végzettség (folyamatban levő is)
    • C és a C programozási nyelv magas szintű ismerete
    • Adatbázis alapismeretek (SQL)
    • Linux / Unix felhasználó szintű ismeret
    • Java alapismeret
    • Angol nyelven szóbeli kommunikációs készség, dokumentációk írása/olvasása
    • Időnként külföldi utazások vállalása

Előnyök

    • 1-1,5 év releváns C/C fejlesztési tapasztalat
    • Oracle, PL/SQL tapasztalat
    • Agilis módszertanok ismerete
    • Confluence, Jira ismerete
    • Git ismeret

Amit kínálunk:

    • Rugalmas munkaidő
    • Színvonalas munkakörnyezet
    • Szakmai fejlődés támogatása, nyelvi képzések
    • Különleges szakmai projektek
    • Mentoring program
    • Cafeteria rendszer

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest