Az OTP Bank Nyrt. pályázatot hirdet

Junior Business Analyst

pozíció betöltésére

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Részvétel a lakossági ügyfelek bankfióki és mobilbankári kiszolgálásának megújításában;
  • Részvétel a lakossági mobilbankári csatorna elszámolásának fejlesztésében;
  • Bankfióki és mobilbankári ügyfélkiszolgáláshoz, értékesítéshez kapcsolódó riportok és elemzések elkészítése;
  • Döntéstámogató anyagok készítése adatvizualizációs eszközökkel;
  • Adatszolgáltatás az értékesítési csatornák, menedzsment és társterületek számára;
  • Meglévő riportok fejlesztése;
  • A fióki kiszolgálási modellel kapcsolatos kommunikációs és oktatási anyagok elkészítése a társterületek és felhasználók számára;
  • Sharepoint oldalak üzemeltetése, fejlesztése.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Közgazdasági vagy műszaki-menedzseri diplomával rendelkezel;
  • Analitikus szemlélet, strukturált, lean szemléletű gondolkodásmód jellemez;
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemez;
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat;
  • Excel tudásod magas szintű;
  • Csapatjátékos vagy;
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk.

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • Pénzintézetnél, ügyfélkiszolgálás, értékesítés-irányítás vagy -támogatás területen szerzett tapasztalat;
  • SQL ismeret és használata;
  • Sharepoint ismeret és használata;
  • BI, PowerBI ismeret és használata;
  • Agilis munkamódszertan ismerete;
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Barátságos munkakörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.