Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior Business Analyst (0-2 év tapasztalattal)

Közgazdászként szívesen vennél részt izgalmas nemzetközi banki IT projektekben, ahol a feladatod az üzleti igények felmérése, a tervezés, a fejlesztőkkel közös megvalósítás és a tesztelés is? Érdekel a banki kockázatkezelés és az informatika? Ha igen, akkor Téged keresünk!

A Loxon Solutions Zrt. banki hitelezési és kockázatkezelési területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, innovatív, piacvezető szoftvercég. A cég ügyfelei vezető bankok a CEE, CIS és MEA régió 25 országában. A Loxon értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményező készség.

Feladatok:

  • banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása,
  • banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzés,
  • logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése,
  • banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése,
  • a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.

Elvárások:

  • az ideális pályázónk érdeklődik az informatika iránt, és motivált abban, hogy szakmai mentor programunk segítségével elsajátítsa a szükséges szoftvertervezési ismereteket,
  • gazdasági területen szerzett diploma/folyamatban lévő tanulmányok (heti min. 30 óra vállalása szükséges),
  • közép-/felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban),
  • konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek,
  • belső motiváció, csapatban gondolkodás,
  • utazási hajlandóság.

Előnyök:

  • 1-2 év banki környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • 1-2 éves rendszerszervezői, üzleti elemzői szakmai tapasztalat,
  • pénzügy és számvitel; gazdaságinformatikus, nemzetközi gazdálkodás; műszaki menedzser; nemzetközi gazdaság és gazdálkodás; vezetés és szervezés; alkalmazott közgazdaságtan; gazdálkodás és menedzsment szakon szerzett diploma.

Amit nyújtunk:

  • nemzetközi banki projekteken folyamatos szakmai fejlődés,
  • konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség,
  • versenyképes juttatási csomag; széles körűen választható cafeteria,
  • előmeneteli lehetőség,
  • rendszeres csapatprogramok, közösségi események,
  • telefon előfizetés,
  • sportolási lehetőségek.

munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 20/b

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Loxon Solutions Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Business Analyst
  • Hirdető cég: Loxon Solutions Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása, banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzés, logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése, banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése, a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.
  • Elvárások: az ideális pályázónk érdeklődik az informatika iránt, és motivált abban, hogy szakmai mentor programunk segítségével elsajátítsa a szükséges szoftvertervezési ismereteket, gazdasági területen szerzett diploma/folyamatban lévő tanulmányok (heti min. 30 óra vállalása szükséges), közép-/felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban), konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek, belső motiváció, csapatban gondolkodás, utazási hajlandóság.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-19