A DI-Care küldetése, hogy modern, 21. századi technológiával működő önellenőrző készülékeket biztosítson az egyszerűbb, gyorsabb, pontosabb vércukorszint méréshez és innovatív termékek fejlesztésével és piaci bevezetésével támogassa a cukorbetegeket.

Kis létszámú csapatunk bővítésére most

Junior Business Analyst

pozícióba várjuk új kollégánkat kellemes, XI. kerületi, jól megközelíthető irodaházunkba

Feladatok

  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Specifikációk elkészítésének támogatása
  • Részvétel az elkészült fejlesztések tesztelésében
  • Felmerült igények/hibák elemzése, részvétel a hibák elhárításában
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, fejlesztőkkel
  • Riportok készítése
  • Informatikai támogatási feladatok (telepítések, frissítések, tesztelések támogatása)

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú, műszaki vagy gazdaságinformatikai, gazdasági végzettség
  • Alapvető adatbázis kezelési ismeretek (SQL környezetben szerzett tapasztalat)
  • Irodai szoftverek magabiztos ismerete (MS Word, MS Excel)

Elvárt kompetenciák:

  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Proaktív és eredmény-orientált attitűd
  • Önállóság, precizitás
  • Analitikus szemléletmód
  • Problémák felderítésének készsége, problémamegoldó képességek
  • Jó csapatjátékos, de önállóan is megállja a helyét
  • Ügyfél orientált szemléletmód

Amit kínálunk:

  • A pozíció egy teljes munkaidős lehetőség, mely alkalmazotti státuszban tölthető be
  • Stabil vállalat, vonzó jövedelem, barátságos munkakörnyezet
  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat az ügyfél kapcsolattartás területén

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület