Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Takarékbank Zrt. a hazai piacon elismert pénzintézet. Ügyfélkörünk magas színvonalú kiszolgálásához a következő pozícióba keresünk munkatársat:

JUNIOR BI SZOLGÁLTATÁSMENEDZSER

Feladat:

  • részvétel üzleti elemzőként az újonnan épülő, több pénzintézetet kiszolgáló központi adattárház megvalósításában
  • a felhasználói területek igényeinek összegyűjtése, konszolidálása, priorizálása, előkészítése a megvalósításra, roll-out, továbbá a megvalósult funkciók és folyamatok követése és támogatása – a központi igénymenedzsment rendszer segítségével
  • a legfejlettebb BI technológiai megoldások megismerése és alkalmazása
  • részvétel az újonnan kialakításra kerülő standard banki adatmodellen alapuló adattárház struktúra adatvagyon gazdálkodásában
  • operatív döntések meghozatala a felelősségi körbe tartozó feladatok esetében

Elvárás:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági és/vagy informatikai);
  • legalább 1 éves hasonló üzleti elemzői, rendszerszervezői munkakörben szerezett tapasztalat

Előny:

  • átfogó banküzemi ismeretek (kockázatkezelés, kontrolling, pénzügy, számvitel, értékesítés támogatás)
  • SQL-ben jártasság
  • adattárházi környezet, adattárház kiaknázó eszközök, adattárház tervezési ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag
  • nagyfokú szakmai önállóság
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • fejlődési lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát magyar nyelven, fizetési igényének megjelölésével, a hirdetés megjelenésétől számított 4 héten belül, elsősorban elektronikus formában, a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheti el.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior BI Szolgáltatásmenedzser
  • Rövid pozíció név: Szolgáltatásmenedzser
  • Hirdető cég: Magyar Takarékszövetkezeti Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: részvétel üzleti elemzőként az újonnan épülő, több pénzintézetet kiszolgáló központi adattárház megvalósításában a felhasználói területek igényeinek összegyűjtése, konszolidálása, priorizálása, előkészítése a megvalósításra, roll-out, továbbá a megvalósult funkciók és folyamatok követése és támogatása – a központi igénymenedzsment rendszer segítségével a legfejlettebb BI technológiai megoldások megismerése és alkalmazása részvétel az újonnan kialakításra kerülő standard banki adatmodellen alapuló adattárház struktúra adatvagyon gazdálkodásában operatív döntések meghozatala a felelősségi körbe tartozó feladatok esetében
  • Elvárások: felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdasági és/vagy informatikai); legalább 1 éves hasonló üzleti elemzői, rendszerszervezői munkakörben szerezett tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-20