VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt. (VFT ZRT.)
A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt. tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozás. Az adattárház tanácsadói csapatába keresünk új munkatársat.
Munkatársat keresünk

Junior BI/ Adattárház fejlesztő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    1. Oracle alapú adattárház fejlesztések kivitelezése
    2. ODI ETL mappek írása
    3. Oracle PL/SQL tárolt eljárosok fejlesztése
    4. OBIEE riport előkészítése
    5. Ad-hoc SQL lekérdezések készítése
    6. Futási idők, performancia vizsgálatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

    1. Felsőfokú informatikai végzettség
    2. Oracle PL/SQL ismeretek
    3. Adattárház fejlesztői tapasztalat (1-3 év)
    4. Valamilyen BI riportoló eszköz ismerete
    5. Szakmai nyitottság, tanulás, önképzés
    6. Jó kommunikációs és írásképesség, informatikai angol nyelvismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    1. Oracle Data Integrator ismerete
    2. Projektekben szerzett tapasztalat
    3. OBIEE riportálásban szerzett tapasztalat
    4. MS SQL ismerete
    5. Középfokú angol nyelvvizsga

Amit kínálunk:

    1. Változatos feladatok, magas szintű szakmai fejlődés, folyamatos kihívások
    2. Lépéstartás a legújabb technológiákkal, kutatásfejlesztési projekteben való részvétel (pl. mesterséges intelligencia)
    3. Rugalmas munkaidő és távmunka lehetősége
    4. Csendes, modern, tágas munkakörnyezet
    5. Sportolási lehetőségek támogatása
    6. Stabil vállalti háttér, versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1119 Budapest, Petzvál József utca 23.

Amennyiben a munkakör felkeltettük érdeklődését, akkor kérjük a Jelentkezem gomb megnyomásával küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és mellékelje motivációs levelét. A beérkező jelentkezéseket bizalmasan kezeljük. Az adatokat csak a jelentkezéssel összefüggésben kezeljük, tároljuk.