Extensive Consulting Kft.
Bővülő csapatunkba

Junior BI Consultant

munkatársat keresünk.
Cégünk nemrég indult vállalkozásként kicsi, de annál dinamikusabb szereplője egy nagyon gyorsan fejlődő piaci területnek. Főként automatizált üzleti megoldások fejlesztésével, valamint üzemeltetésével foglalkozunk, viszont a profilunkba tartozik az általunk alkalmazott megoldásokkal kapcsolatos oktatás is, annak érdekében, hogy az ügyfeleinknek ne csak kész megoldásokat, hanem - amit ennél is fontosabbnak érzünk - egy olyan szemléletmódot tudjunk kínálni, amivel a saját működésüket jobban megérthetik, és amely által hatékonyabbá tudják tenni azt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az ügyfeleknél felmerülő üzleti igényeket feltérképezése és megértése
  • Az adatokban rejlő információk megtalálása
  • Adatvizualizáció révén láthatóvá és érthetővé tenni azokat mindenki számára,
  • Javaslatot tenni a meglévő üzleti adatok, folyamatok átalakítására, a hatékonyság növelésére
  • Folyamatos egyeztetés (akár személyesen is) az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettséged (az sem baj, ha még csak most tanulod, de vannak mellette szabad napjaid)
  • Amennyiben ez előbbiek közül egyik sincs, viszont úgy érzed, hogy pályát tévesztettél, és téged inkább az adatok elemzése és felfedezése érdekel, akkor is szívesen találkoznánk veled. Mert a lényeg nem is igazán az, hogy mit tudsz most, hanem az, hogy mit szeretnél tudni, és azért mennyit teszel meg! (ez lehetne akár a mottónk is)
  • Jól tudj kommunikálni angolul írásban és szóban is, mert vannak külföldi ügyfeleink is
  • Légy nyitott az emberekre, és bátran merj velük kommunikálni, megismerni a problémáikat
  • Mivel nemrég indult cég vagyunk, így kérünk csak akkor jelentkezz, ha egy (egyelőre) kicsi szervezet tagjaként is jól tudnád érezni magadat, és szeretnél részt venni abban a folyamatban, ahogy egy cég napról-napra épül
  • Szeress, és akarj is új dolgokat tanulni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Amennyiben van már hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • Kreatív vagy, és szeretsz új, mások számára hasznos dolgokat létrehozni
  • Ezek közül legalább egy - de az se baj, ha mind - jelent számodra valamit: Power BI, Power Automate, Power Apps, Tableau, SQL, Azure, Python, R

Amit kínálunk:

  • Egy kihívásokkal teli, hosszú távon is érdekes és változatos munkát
  • Lehetőséget a folyamatos fejlődésre az egyik legkeresettebb IT munkakörben
  • Rugalmas munkaidőt
  • Egy telefont, amit bármire, és bármennyit használhatsz
  • Egy laptopot, aminek te leszel a gazdája
  • Budán, a Vár közelében lévő munkahelyet
  • És talán mondani sem kell, de versenyképes fizetést is, teljesítmény függő plusz juttatásokkal

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál velünk, várjuk a jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzzal, és a bruttó fizetési igényed megjelölésével.