Partnerünk egy német tulajdonban lévő kozmetikai vállalat. Budapesti központjukba keresünk motivált, pörgős, jó tárgyalókészséggel és angol VAGY német nyelvtudással rendelkező beszerző, illetve junior beszerző kollégákat.

JUNIOR BESZERZŐ – KOZMETIKAI ÁGAZAT

Feladatok:

  • Beszállítói tárgyalásokon való részvétel
  • Kondíciós tárgyalásokban való aktív részvétel
  • Kategória management
  • Piackutatás és belső elemzések készítése
  • Új beszállítók felkutatása, új beszerzési források kialakításának támogatása
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel

Elvárások:

  • Főiskolai/egyetemi (preferáltan kereskedelmi/ közgazdasági) diploma
  • Minimum 1-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalat preferáltan kiskereskedelmi területen
  • Tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel alap függvények és kimutatások)
  • Magas szintű kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Kiemelkedő analitikai és multi-tasking képesség
  • Vásárló orientált gondolkodásmód

Előnyök:

  • Kozmetika, szépségipar ismerete, márkaismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bónusz, cafeteria, mobiltelefon
  • Szakmai képzések, rendezvények
  • Lehetőség, hogy a legnagyobb világmárkákkal dolgozz együtt
  • Exkluzív munkakörnyezet a belváros szívében
  • Stabil hátterű, nemzetközi szinten elismert vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest