HEXUM Holding Zrt.

A HEXUM Holding Zrt. az energiaszektorban kiemelten fontos feladatokat ellátó, stratégiai jelentőségű Magyar Szénhidrogén Készletező Szövetség (MSZKSZ) tulajdonában álló Társaság. A HEXUM Holding Zrt. Beszerzési szakterülete cégcsoport szinten koordinálja a csoportos és nagy értékű, egyedi beszerzési folyamatokat. Ha szeretne részt venni a Társaság munkájában és szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő csapathoz, pályázza meg

Junior beszerző pozíciónkat!

Feladatok:

  • Beszerzési igények fogadása, adminisztrációja
  • Szerződésnyilvántartás kezelése, folyamatos aktualizálása
  • A cégcsoport társaságainál felmerülő beszerzéshez kapcsolódó riportok, lekérdezések elkészítése
  • A beszerzési vezető és a senior beszerző munkájának támogatása
  • Egyedi megrendelések koordinálása
  • Szállítói minősítési rendszer adminisztratív feladatainak ellátása
  • Internetes piackutatás elvégzése
  • Időszakos és eseti igények összegyűjtése, összesítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági/kereskedelmi végzettség
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Ónállóan és csapatban egyaránt eredményes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság
  • Logikus gondolkodás és problémamegoldó képesség
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Kezdeményezőkészség

Előny:

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes javadalmazás
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • A folyamatos fejlődés lehetősége
  • Jó hangulatú, dinamikus csapatmunka
  • Stabil vállalati háttér
  • Igényes, modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye Budapest XI. kerület (BudaPart Gate Irodaház)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.