AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.
Csapatunkba keressük kollégánkat

Junior Beszerző (Budaörs)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az árucsoport szortiment, ár, reklám és kihelyezési politikájának végrehajtása
  • Az optimális szortiment kialakításának támogatása és karbantartása
  • A beszállítók termékeinek szakmai ellenőrzése, a professzionális vásárlók egyedi igényeinek tükrében
  • A verseny- és piaci helyzetek követése, értékelése, piaci elemzések készítése és elemzése
  • Részvétel a beszállítókkal folytatott kondíciós tárgyalásokon
  • Az árucsoport forgalmi, profit, készlet és leltárhiány terveinek elérésének biztosítása
  • Szállítók kiválasztása, belistázása, kilistázása
  • Szállítói és cikkadatok karbantartása, árazás feladatok
  • Az árucsoportra vonatkozó akciók összeállítása, akciók teljes körű felügyelete
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Az áruházak állandó támogatása a tapasztalatok és folyamatok megosztásával

Elvárások:

  • Preferáltan gazdasági/kereskedelmi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett minimum 2 éves kereskedelmi beszerzői szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs képesség, érdekérvényesítő és meggyőző készség
  • Magas fokú elemző és döntéshozó képesség
  • Vevőorientáltság
  • Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) termékek magabiztos használata

Előny:

  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat (Kereskedelem szektor)

Amit kínálunk:

  • Horizontális és vertikális irányú fejlődési lehetőségek egy nemzetközi szervezetben
  • Dinamikus teljesítmény-orientált csapat
  • Versenyképes juttatás

Hogy miért jó a METRO-nál dolgozni?

  • További oktatási és tréning lehetőségekkel fejlesztheted magad nálunk!
  • Versenyképes nálunk a juttatási csomag, valamint széleskörű cafeteria paletta!
  • Home Office lehetőség, nálunk tényleg van!
  • Rugalmas munkaidő, pénteken nálunk már 15 órakor kezdődik a hétvége és csak 50 perc innen a Balaton!
  • Céges busszal könnyítjük meg a munkába járást, amivel ripsz-ropsz beérhetsz a munkába és haza is!
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj le az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!

    Munkavégzés helye:

    Budaörs

  • Ha érdekeli a lehetőség, kérem jelentkezzen a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!

    METRO Kereskedelmi Kft
    2040, Budaörs, Keleti utca 3.