Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő
gyógyszer-nagykereskedése

JUNIOR BESZERZŐ

munkatársat keres.

A több mint 20 éves múltra visszatekintő vállalat új stratégia alapján működik, melynek eredményeképpen rendkívüli modernizáción megy keresztül és dinamikus mértékben növekszik. A cégkultúrában elvárt az önálló munkavégzés, az együttműködő csapat szemlélet, a partneri viszonyok, ahol a dinamika és a példamutatás elengedhetetlen, ahol nincs lehetetlen. A cég eddig nem látott mértékű fejlesztésbe kezdett és hatalmas fejlődés előtt áll az elkövetkező évekre nézve, amelyhez kulcsembereket keresünk. Olyan ember való közénk, aki mer kérdezni, van véleménye, vannak ötletei, munkájával és pozitív életfelfogásával az értékteremtéshez akar hozzájárulni.

Az új munkatárs feladatai:

  • Kereskedelmi tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása a szállító partnerekkel
  • Szerződések, megállapodások előkészítése, megkötése és karbantartása
  • Cikktörzs és szállítói törzsadatok karbantartása, árképzés
  • Részvétel a saját akciók szervezésében
  • Gyártói akciók teljeskörű menedzselése (beállítása, nyomon követése, elszámolása)
  • Szoros együttműködés az értékesítési területtel a forgalom növelésének érdekében
  • Beszerzési folyamatok fejlesztése, megújítása
  • Aktív részvétel SAP bevezetésében

Téged keresünk akkor, ha:

  • Rendelkezel minimum középfokú végzettséggel (logisztikai végzettség előny),
  • előnyödre válik 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Ambiciózus, tudni vágyó ember vagy,
  • fejlett elemző képességgel rendelkezel, pontos és precíz vagy.
  • Kiválóan tárgyalsz és kommunikálsz, megbízható, nyílt személyiségeddel jó szervezőkésséged segítségével a problémákat hamar megoldod.
  • MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkezel,
  • munkavégzésed gyors, szervezőképességed erős.
  • Angol nyelv ismerete előnyt jelent.
  • SAP ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag
  • fiatalos, összetartó csapat, támogató vezetőség
  • hosszú távú, megbízható, kiszámítható munkahely.

Kezdés:

Azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XV. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre!