BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk Európa gépészeti iparának legnagyobb részegység beszállítója.
Termelési kapacitásokkal Finnországban, Észtországban, Lengyelországban, Magyarországon és Szlovákiában rendelkeznek.
Szolgáltatási portfóliójukat alkotják a hegesztett alkatrészek és szerkezetek, kezelő kabinok, a gépek összeszerelése és kulcsrakész szállítása. A minőségi hegesztésen túl modern gépparkjuknak köszönhetően többféle megmunkáló tevékenységet is nyújtanak a megrendelőik megelégedésére, legyen szó forgácsolásról, felületkezelési és szerelési munkáról.
Főbb gyártási kapacitásaik: DARABOLÁS, HAJLÍTÁS, MEGMUNKÁLÁS, FELÜLETKEZELÉS.
Világszerte 2600 alkalmazottal dolgoznak.

Magyarországon a gyártási létszám 420 - 430 fő.

A QUALITY csapatba keressük most azt a JUNIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖKÖT (Beszerzési tapasztalattal), aki szeretné professzionális szinten megtanulni a quality eszközöket.

Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség biztosított!

Junior beszállítói minőségügyi mérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszállítói reklamációk kezelése (8D riport kiértékelése),
  • Válogatások, utómunkák egyeztetése, selejtkezelés, anyagi kérdések tisztázása,
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt beszállítókkal,
  • Beszállító mutatószámainak készítése, nyomon követése, akciók azok javítására,
  • Együttműködés a vállalat minőségügyi osztályával, bejövő árú ellenőrzési rendszer támogatása,
  • Társosztályokkal való napi kapcsolattartás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (minőségügyi) végzettség,
  • Minimum 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete,
  • Jó kommunikációs és szervező készség,
  • Csapatmunkára való képesség,
  • Önálló és eredményorientált munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria),
  • Stabil, hosszú távú lehetőség,
  • Szakmai fejlődés, kihívások, lehetőség saját elképzelések megvalósítására,
  • Segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Beszállítói területen szerzett minőségügyi tapasztalat,
  • Auditori tapasztalat, képesítés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információ:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon!
  • Munkavégzés helye: Jászberény