Több vagyunk mint energia a hétköznapokban. Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalanul élvezhessék szolgáltatásainkat.

Csatlakozz hozzánk!

Az ELMŰ Hálózati Kft. Beruházási osztálya munkatársat keres

Junior beruházási műszaki munkatárs

munkakörbe.

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Vezetékjogi, használati jogi, és üzemeltetési engedély kérelem dokumentációk ellenőrzése,
  • Ellenőrzések eredményeinek rögzítése, nyilvántartás vezetése,
  • Feltárt hibákkal kapcsolatban személyes egyeztetések kezdeményezése és lefolytatása, a hiányzó részek pótoltatása,
  • Engedélykérelmek hatósághoz történő eljuttatása, az engedélyek nyilvántartása,
  • Ellenőrzések tapasztalatainak elemzése, intézkedési javaslatokat megfogalmazása,
  • A szakterület működésével összefüggő egyéb előkészítési és ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • Beruházási munkákhoz szerződött tervezők, kivitelezők hozzárendelése a kiosztási szabályok alapján,
  • Vállalkozói lehívottság követése, ellenőrzése, dokumentálása,
  • E-napló nyitással, vezetéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Szakterülethez kapcsolódó projekt-nyilvántartási rendszerek monitorozása, fejlesztési javaslatok kidolgozása,

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • „B” kategóriás járművezetői engedély
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Outlook, Word, Excel, stb.)

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Rugalmas munkaidő
  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magán egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Sikeres regisztráció után a „Jelentkezés” menüponton keresztül örömmel fogadjuk pályázatodat állásajánlatunkra.

 Hivatkozási szám: 2019/2351