Junior auditor

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Szeretnéd már most biztosítani első pályakezdő állásod szeptembertől úgy, hogy közben a tanulmányaid befejezésére is tudsz koncentrálni;
  • Olyan lehetőséget keresel, mely kiválóan megalapozza egész további karriered;
  • Valódi szakmai feladatok elvégzésére vágysz;
  • Szívesen megismernéd különböző vállalatok működését, betekintenél pénzügyi beszámolóikba;
  • Szeretnél értéket teremteni ügyfeleinknek;
  • Munkádért versenyképes juttatásokban szeretnél részesülni;
  • Szeretnél inspiráló, multinacionális környezetben, fiatalos csapatban dolgozni.

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Éves beszámolók ellenőrzése magyar és nemzetközi sztenderdek alapján;
  • Analitikák főkönyvvel történő egyeztetése;
  • Leltározási folyamat ellenőrzése;
  • Ügyféllátogatásokon történő részvétel (vidéken is);
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • Senior és Manager kollégák támogatása.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Egyetemi / főiskolai végzettséggel rendelkezel, vagy tanulmányaid utolsó félévében jársz;
  • Tanulmányaid befejezése után is szeretnél további szakmai ismereteket szerezni a PwC ACCA képzésein;
  • Szeretnél mozgalmas munkakörben dolgozni, utazni (ügyfelekhez járni, akár vidékre is);
  • Kimagasló készségekkel bírsz a problémaelemzés és problémamegoldás területén, valamint megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel;
  • Szóban és írásban is felsőfokon kommunikálsz angolul;
  • Kedveled a multinacionális valamint multikulturális munkakörnyezetet, és szívesen dolgozol csapatban.

AC időpontok:

    2019 februárjától kezdődően 2 hetente.
    Legközelebbi alkalmak:

    03.05. (kedd)
    03.21. (csütörtök)
    04.04. (csütörtök)
    04.16. (kedd)
    04.30. (kedd)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Küld el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.