Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Junior analitikus

    Nemzetközi gyógyszeripari fejlesztő cég magyarországi leányvállalata junior analitikus munkakör betöltésére munkatársat keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Preklinikai hatóanyag-kompozíciók analitikai vizsgálata (HPLC, UV-Vis, DSC stb.)
  • Szilárd gyógyszerformák analitikai vizsgálata (kioldódás, hatóanyag tartalom stb.)
  • Fizikai és kémiai stabilitás tesztek előkészítése és elvégzése
  • Az analitikai vizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Vegyész/vegyészmérnök BSc vagy MSc diploma, pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Társalgási szintű angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Analitikai és szerkezetvizsgálati szakirányú vegyészmérnök MSc végzettség
  • Gyakorlat gyógyszer formulációk HPLC analízisében
  • Gyakorlat gyógyszer formulációk termikus analízisében (DSC, TGA stb.)

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat, jó közösség
  • A végzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Gyógyszerész
  • Laboráns
  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1138 Madarász Viktor utca 47-49..

Fényképpel ellátott önéletrajzzal és motivációs levéllel, bérigény feltüntetésével!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior analitikus
  • Rövid pozíció név: Analitikus
  • Hirdető cég: NanGenex Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Preklinikai hatóanyag-kompozíciók analitikai vizsgálata (HPLC, UV-Vis, DSC stb.) Szilárd gyógyszerformák analitikai vizsgálata (kioldódás, hatóanyag tartalom stb.) Fizikai és kémiai stabilitás tesztek előkészítése és elvégzése Az analitikai vizsgálatokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Elvárások: Vegyész/vegyészmérnök BSc vagy MSc diploma, pályakezdők jelentkezését is várjuk Társalgási szintű angolnyelv-tudás Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Pontos és precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-07
Állás, munka még: NanGenex Zrt.>