Accenture is answering real business challenges for our clients through innovation and deep industry knowledge. Join Accenture and work at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders.

Junior Alkalmazásfejlesztő

Feladatok:

  • Üzleti alkalmazások fejlesztése változatos technológiai eszközök felhasználásával
  • Gyors és magas minőségű megoldások szállítása az ügyfelek részére
  • Új komponensek bevezetése és alkalmazása
  • Nemzetközi projekteken való aktív részvétel
  • Agilis csapatban történő munkavégzés

Elvárások:

  • Befejezett egyetemi/főiskolai informatikai tanulmányok (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Objektumorientált programozási nyelvek ismerete
  • Webes technológiák ismerete (HTML, CSS, JavaScript)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Érdekelődés a felhő alapú megoldások iránt

Amit kínálunk:

  • Az Accenture Technology Solutions olyan karrier-, képzési és fejlődési lehetőségeket kínál, amelyeket csak egy nagyvállalat adhat. Munkatársainknak lehetősége van változatos projekteken, a legújabb technológiákkal és megközelítésekkel dolgozni, és egy nemzetközi csapat részeként itthon és külföldön is tapasztalatot szerezni.

Budapest – valamint egyes projekteken lehetőséget kínálunk külföldi munkavégzésre