A Fundamenta-Lakáskassza Zrt.

Junior alkalmazás üzemeltető

munkatársakat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • a Fundamenta alkalmazásainak a 2. szintű támogatása
  • hibakeresés (behatárolás, szükség esetén továbbítás), probléma megoldás már működő rendszerekben
  • tesztelések támogatása
  • rendszerparaméterezési feladatok elvégzése
  • kisebb fejlesztési igények megrendelése, koordinálása
  • szoftverek üzembe helyezése / üzemeltetése / verziókezelése
  • üzemeltetési dokumentációk készítése
  • készenlét ellátása munkaidőn kívül

Ideális pályázónk:

  • jó elméleti és gyakorlati adatbázis (MySQL és/vagy Oracle DB) ismerettel rendelkezik
  • Linux szerver platformon futó alkalmazások üzemeltetésében szerzett gyakorlatot
  • Felhő (Azure vagy AWS) vagy belső üzemeltetésű Kubernetes környezetben szerzett tapasztalatot
  • szakirányú, informatikai/ műszaki végzettsége van (közép vagy felsőfokú)
  • örömét leli az alkalmazás szerverek üzemeltetésben, konfigurálásban, telepítésben
  • önállóan támogatott már nagy rendszereket
  • jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készségű
  • igényes, önálló és kitartó munkavégzés jellemzi
  • az új feladatokat kihívásként értelmezi és ezekre új megoldásokat keres
  • gondolkodásmódja rendszerszemléletű
  • az informatikai szakirodalmat rendszeresen nyomon követi, és fontos számára a folyamatos önképzés

Előny:

  • JBoss (WildFly) Application Server ismerete
  • pénzintézetnél szerzett szakmai tapasztalat
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • az alábbiak ismerete: Middleware, TIBCO, SVN, MySQL

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége egy modern infrastruktúrával rendelkező cégnél
  • összetartó csapat és barátságos légkör
  • biztos nemzetközi tulajdonosi háttér

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha szívesen dolgozna egy szakmailag felkészült, dinamikus csapatban, várjuk jelentkezését (fizetési igény megjelölésével) a "Jelentkezem" gombra kattintva.