Felsőfokú aktuáriusi, matematikusi, pénzügyi vagy közgazdasági végzettséggel rendelkezel és érdeklődsz a biztosítási szektor iránt? Szeretnél sok ügyfelet megismerni és ezáltal fejleszteni önmagad? Szóban és írásban egyaránt folyékonyan kommunikálsz angolul?

Akkor jelentkezz aktuárius csapatunkba!

Junior aktuárius

Nálunk aktuáriusnak lenni izgalmas, mert:

  • A biztosítói piac valamennyi szereplőjét megismerheted változatos projektmunkáinkon keresztül;

  • Releváns piaci rálátást szerezhetsz az egész biztosítási szektorra;

  • Az aktuáriusi terület valamennyi feladatkörét megismerheted nálunk;

  • Munkáddal igazán hatással lehetsz az ügyfél-vállalatok sikerességére, továbbá jövőbeli döntések előkészítésében is szereped lehet;

Milyen feladataid lesznek?

  • Élet és nem-élet biztosítók, valamint pénzügyi szolgáltatók auditjainak aktuáriusi támogatása;

  • IFRS 17 bevezetésének támogatása ügyfeleinknél;

  • A biztosítástechnikai tartalékok különböző számviteli standardok szerinti ellenőrzése;

  • Szolvencia II mérleg és standard formula vagy belső modell szerinti tőkekövetelmény értékelése;

  • Aktuáriusi modellek készítése.

Várjuk a te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Felsőfokú aktuáriusi/matematikusi/pénzügyi/közgazdasági végzettséggel rendelkezel,

  • Tudatosan építed a karriered;

  • Szeretnél sok ügyfelet megismerni és ezáltal fejleszteni önmagad;

  • A magas minőségű és pontos munkavégzés motivál téged;

  • Jó vagy problémák elemzésében és megoldásában, van szemed a részletekhez, és megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel;

  • Fogékony vagy új dolgok megismerésére és elsajátítására

  • Kiemelkedő MS Office felhasználói ismeretekkel rendelkezel

  • Szóban és írásban egyaránt magabiztosan kommunikálsz angolul;

  • Kedveled a nemzetközi és multikulturális környezetet, és szívesen dolgozol csapatban.

  • Előny, ha rendelkezel már releváns szakmai tapasztalattal valamely biztosító társaságnál vagy big4-nál.

  • További előny ha Prophet vagy Python tapasztalattal is rendelkezel.

Mit kínálunk még?

  • Részt vehetsz belső képzési programjainkban, folyamatos szakmai visszajelzések és coach-aink segítségével fejlődhetsz nálunk;

  • Amennyiben kiemelkedően teljesítesz lehetőséged nyílhat külföldi irodáink megismerésére is, néhány hónapos vagy akár több éves kiküldetés keretein belül;

  • Székhelyünk a Nyugati tér mellett található patinás Eiffel Palace, ugyanakkor lehetőség van otthoni munkavégzésre is;

  • Támogatjuk sporttevékenységeidet;

  • Legújabb iPhone-ok és nagy teljesítményű laptopok segítik majd mindennapi munkavégzésed, melyeket magáncélra is használhatsz.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Elemzés
  • Oktatás, Kutatás, Tudomány
  • Matematikus

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest