Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Studio Moderna Kft. 21 európai országban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális cég. Ismertebb márkáink: Dormeo, Top Shop, Kosmodisk, Delimano, Nutribullet, Walkmaxx.

A Studio Moderna

Junior Adwords Manager

munkatársat keres

A munkáról:

    Ha legalább egy éve kezelsz Adwords kampányokat, nem ijedsz meg a nagy számoktól, tudod, hogyan zajlik a kampányok tervezése, optimalizálása, beállítása, valamint szívesen írsz hirdetési szövegeket, akkor téged keresünk!

    Fontos még, hogy jól tájékozódj az Analyticsben, és folyékonyan beszélj angolul.

    A Digital Advertising Managerünk irányítása alatt hat webshopunk Adwords aktivitását, egyúttal Magyarország egyik legnagyobb Adwords büdzséjét fogod gondozni az Online Marketing csapatban.

Elvárásaink:

  • Minimum 1 év Adwords tapasztalat
  • Google Adwords vizsga
  • Google Analytics ismeret
  • Photoshop ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó csapat

A munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület, Lurdy ház

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Könyves Kálmán körút 12-14.

Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó multinacionális cég megbecsült munkatársaként, akkor várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Junior Adwords Manager
  • Hirdető cég: STUDIO MODERNA 2000 TV-SHOP HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Ha legalább egy éve kezelsz Adwords kampányokat, nem ijedsz meg a nagy számoktól, tudod, hogyan zajlik a kampányok tervezése, optimalizálása, beállítása, valamint szívesen írsz hirdetési szövegeket, akkor téged keresünk! Fontos még, hogy jól tájékozódj az Analyticsben, és folyékonyan beszélj angolul. A Digital Advertising Managerünk irányítása alatt hat webshopunk Adwords aktivitását, egyúttal Magyarország egyik legnagyobb Adwords büdzséjét fogod gondozni az Online Marketing csapatban.
  • Elvárások: Minimum 1 év Adwords tapasztalat Google Adwords vizsga Google Analytics ismeret Photoshop ismeret Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07