Tudásaudit Kft.
SZEREZZ GYAKORLATOT A TELJES VÁLLALATI ADMINISZTRÁCIÓ TERÜLETÉN!

Mozgalmas iroda keres

Junior adminisztrációs asszisztenst

    Szervezetünk humánfejlesztési projektek megvalósításával foglalkozik Magyarország egész területén. Projektmenedzserek támogatására keresünk asszisztenst napi 8 órás teljes munkaidőben, vagy napi 6 órás részmunkaidőben 6 hónapos határozott időtartamra.

Munkaszervezetünk jellemzői:

  • Stabil hátterű cég
  • Fiatalos, dinamikus, összetartó, elhivatott csapat
  • Lehetőség és elvárás a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Komoly szakmai kihívások, izgalmas munkanapok

Munkafolyamatok:

  • projektmenedzser munkájának támogatása
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • projektekhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése, ellenőrzése
  • rendezvények előkészítésében és megszervezésében való részvétel
  • napi adminisztratív feladatok elvégzése
  • adatbázisok kezelése, frissítése
  • megrendelések, számlák, szerződések kezelése
  • részvétel a projektmegvalósításban

Előnyök - bármelyik a listából, nem az összes egyszerre:

  • excel és word kiemelkedő használata,
  • jogosítvány, biztos vezetési tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Időszakos munka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1193 Derkovits Gyula utca 53..

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat bérigény feltüntetéssel várjuk.