Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Jogi és Megfelelőségi Igazgatósága

Junior adatvédelmi szakértő

pozícióba munkatársát keresi.

    Ha szeretnél részese lenni az adatvédelmi elvárások üzleti folyamatokba való beépítésének és megszilárdításának egy nemzetközi cégcsoportnál, akkor jelentkezz most a csapatunkba!

    Amiben leginkább számítunk Rád, hogy együttműködj az elképzeléseink közös megvalósításában, az üzleti célok és az adatvédelem összehangolásában és proaktívan támogasd az adatkezeléssel és adatvédelemmel kapcsolatos kommunikáció megújítását, a rögzített adatok minőségének és tárolásának felülvizsgálatát.

FELADATOK, melyek Rád várnak

  • cégcsoport szintű adatvédelmi tisztviselői feladatok támogatása
  • kapcsolattartás a holland anyavállalat adatvédelmi csapatával
  • adatvédelmi szabályzatok és tájékoztatók készítése/karbantartása
  • részvétel az oktatási stratégia megvalósításában
  • részvétel a monitoring tevékenységben/riportok készítésében
  • leányvállalati adatvédelmi tisztviselői feladatok ellátása a cégcsoporti irányvonalak mentén

TUDÁS és TAPASZTALAT, melyre szükséged lesz

  • jogi egyetemi végzettség
  • minimum 2-3 éves – referenciával bemutatható – tapasztalat adatvédelmi területen
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • nyitottság és megoldás-orientált gondolkodás
  • együttműködési képesség
  • precizitás és felelősségtudat

ELŐNYT jelent Számodra

  • adatvédelmi szakjogász képesítés
  • pénzügyi szektorban, elsősorban biztosítónál szerzett tapasztalat
  • jogi szakmai angol nyelvtudás

Amit mi BIZTOSÍTUNK

  • részt vehetsz innovatív projektekben
  • egy fiatalos, jó hangulatú, 5 fős csapatban dolgozhatsz
  • lehetőséged van szakmai fejlődésre és támogatjuk új ötleteid megvalósítását
  • nemzetközi együttműködés az Aegon csoporton belül
  • a pozíció kihívásainak megfelelő juttatás
  • akár azonnali kezdés.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1091 Budapest, Üllői út 1.